HABERLER
 
Eski Haberler
Efa Tanıtım
Yönetim
Üyelik ve Üyeler
Film Önerisi ve Sonrası
Efa Filmleri / İzle
Ödüller Tablosu
Sinema Yazıları
Efa Hatıra Eşyaları
Duyurular
İletişim
FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİSİNE MANSİYON ÖDÜLÜ
Eğitim-Bir-Sen'in (Eğitimciler Birliği Sendikası) gerçekleştirdiği "Örgütlenme Temalı 2. Kısa Film Yarışması' nda dereceye giren filmler ve yönetmenleri açıklandı. Yarışmaya 100'ün üzerinde filmin katıldığı belirtildi. Derviş Zaim'in jüri başkanlığını yaptığı yarışmada ERÜ İletişim Fakültesi öğrencimiz Nurullah Özdemir "Lisan" isimli filmi ile Mansiyon Ödülü aldı.

Erciyes Film Atölyesi ve Fakültemiz adına dereceye giren öğrencimizi ve ekip arkadaşlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. (16 Şubat 2016).___________________________________________________________________________________________________________
ERÜ İLETİŞİM'E BELGESELDE BİR ÖDÜL DAHA
03 - 10 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen "27. Uluslararası İstanbul Kısa Film Festivali" kapsamındaki "Ulusal Kısa Film Yarışması" sonuçları belli oldu. Dört kategoriye yer verilen yarışmaya toplam 1023 film başvurdu. Bunlardan 57'sinin programa alındığı yarışmanın Belgesel Kategorisinde, fakültemiz öğrencisi iken çektiği "Koçer" isimli filmi ile Ramazan Dinler "Belgesel Film Jüri Özel Ödülü"nü aldı.
Öğrencimizi ve ekip arkadaşlarını Erciyes Film Atölyesi ve Fakültemiz adına tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. (8 Şubat 2016).


_________________________________________________________________________________________________
Son >>>
Sonraki >
< Önceki
<<<Başlangıç