HABERLER
 
Eski Haberler
Efa Tanıtım
Yönetim
Üyelik ve Üyeler
Film Önerisi ve Sonrası
Efa Filmleri / İzle
Ödüller Tablosu
Sinema Yazıları
Efa Hatıra Eşyaları
Duyurular
İletişim
<<<Başlangıç
< Önceki
Sonraki >
Son >>>
"4. KISSADAN HİSSE FİLM GÜNLERİ"

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ FAKÜLTEMİZİN

Genç Öncüler Gençlik, Spor ve Eğitim Derneği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Kıssadan Hisse Kısa Film Günleri" kapsamında düzenlenen kısa film yarışmasının ödül töreni davetlilerin katılımıyla 7 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Bu seneki teması "Birlikte Yaşama Kültürü" olan yarışmada değerlendirilen 180 film arasından 10 kısa filmin sahibi genç yönetmen ödül almaya hak kazandı.
Öğrenci arkadaşlarımızı Fakültemiz adına tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. (07.04.2019)

_______________________________________________________________________________________________
Bayrampaşa Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ödül töreninde Fakültemizin mezun öğrencilerinden Nurullah ÖZDEMİR, İbrahim SOLTANİ ve Mustafa KIZILÖZ'ün "LİSAN" isimli kısa filmleri Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü. Törende filmin yönetmeni Nurullah ÖZDEMİR ve yapımcısı İbrahim SOLTANİ, plaketlerini usta oyuncu Mehmet USTA'nın elinden aldılar.
BİR BELGESEL FİLMİMİZ DAHA ÖDÜLLENDİRİLDİ
RTS Bölümü son sınıf öğrencimiz Selim Uyar birinci dönem bitirme projesi olarak çektiği "Kördüğüm" adlı belgesel filmi ile "17. Uluslararası Çevre Kısa Film Festivali"nde Halk Jürisi İkincilik Ödülü aldı.

Erciyes Film Atölyesi adına öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. (27 Mayıs 2019)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SAFRANBOLU'DAN ÖDÜL
Bu yıl 20. düzenlenen "Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali"nin Amatör Kategorisi'nde İkincilik Ödülü "Mahlota" isimli belgesel filmi ile öğrencimiz Volkan Serdar'a verildi.

Mezun öğrencimizi Erciyes Film Atölyesi adına kutlar, başarılarının devam etmesini dileriz. (29 Eylül 2019)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------