ERÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ'NE MALATYA'DAN DA BİR ÖDÜL

HABERLER
Malatya Valiliği ile Malatya Kayısı Araştırma - Geliştirme ve Tanıtım Vakfı işbirliği ile gerçekleştirilen, "3. Malatya Uluslararası Film Festivali", "Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması"nın tek dalı olan Karma Dal'da 15 film yarıştı. Yönetmenliğini fakültemiz öğrencisi Halil AYGÜN'ün yaptığı "DOM" isimli belgesel JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ'nü aldı.


Halil AYGÜN ve ekip arkadaşları başta olmak üzere filmde emeği geçenleri, Erciyes Film Atölyesi ve Fakültemiz adına tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. (16 Kasım 2012).
                                                        " DOM" Yönetmen: Halil AYGÜN

______________________________________________________________________________________
 
<<<Başlangıç
< Önceki
Sonraki >
Son >>>
Eski Haberler
Efa Tanıtım
Yönetim
Üyelik ve Üyeler
Film Önerisi ve Sonrası
Efa Filmleri / İzle
Ödüller Tablosu
Sinema Yazıları
Efa Hatıra Eşyaları
Duyurular
İletişim
ERÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ'NE KONYA'DAN DEĞERLİ

BİR ÖDÜL
Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin 12 - 14 Kasım 2012 tarihleri arasında gerçekleştirdiği "12. Kısa-ca Uluslararası Film Festivali" Belgesel Dalı'nda, ERÜ İletişim Fakültesi öğrencimiz Veysel AKŞAHİN'in yönetmenliğini yaptığı "HALA" isimli belgesel filmi, iki ödülden biri olan "SUHA ARIN ÖZEL ÖDÜLÜ"nü aldı.

Veysel AKŞAHİN ve ekip arkadaşları başta olmak üzere filmde emeği geçenleri, Erciyes Film Atölyesi ve Fakültemiz adına tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. (14 Kasım 2012).__________________________________________________________________________________________________